Krzysztof Skórczewski Urodził się w 1947 roku w Krakowie.
W latach 1965 – 1971 studiuje w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale grafiki. Od 1970 roku bierze udział w konkursach i wystawach grafiki studenckiej. Do roku 1976 powstaje 30 linorytów, uprawia też grafikę użytkową. W trakcie studiów w Królewskiej Wyższej Szkole Artystycznej w Sztokholmie w 1976 roku podejmuje próby rytowania w miedzi. Od tego czasu powstaje ponad 250 miedziorytów. Po roku 1994 powstają też cykle pasteli, akwareli i rysunków. W okresie ponad 40 lat pracy artystycznej bierze udział w ponad 90 wystawach indywidualnych i około 200 wystawach zbiorowych. Wspiera liczne aukcje charytatywne. Jest laureatem wielu nagród krajowych i międzynarodowych. W latach 1995 - 2004 wykładał w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie, a od roku 2004 do 2017 był profesorem Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2003 r. prowadził gościnne zajęcia na Uniwersytecie Stanowym Utah w Logan (USA). W 2010 roku brał udział w międzynarodowym sympozjum „La Continua Fortuna di Raffaello” w Urbino we Włoszech. W 2012 i 2015 roku miał miejsce wykład i spotkanie ze studentami Wydziału Grafiki Uniwersytetu Tsinghua w Pekinie (Chiny). Od 2014 roku bierze udział w projekcie tworzenia Centrum Grafiki w chińskim NanTong, gdzie prowadzi warsztaty graficzne. W 2015 roku naucza miedziorytu we włoskiej Materze. Jest członkiem francuskiego stowarzyszenia Societe des Peintres–Graveurs Francais, a od 2013 roku członkiem czynnym Polskiej Akademii Umiejętności.
Wojciech Plewiński Urodził się 31 sierpnia 1928 roku w Warszawie.
Studiował na Wydziale Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Od 1957 roku jest Członkiem rzeczywistym ZPAF oraz FIAP ( Federation Internationale de l’Art Photographique) A I E. W latach 1950-56 w ramach pracy w Pracowni Konserwacji Zabytków inwentaryzował niszczejące zabytki południowej Polski. Współpracował z wieloma wydawnictwami, m.in„Tygodnikiem Powszechnym”. Od roku 1957 przez 40 lat pracował w tygodniku „Przekrój”, dla którego fotografował modę, portrety, pejzaże, przygotowywał reportaże. Jego autorstwa jest ponad 500 okładek „Przekroju” z portretami kobiet, które stały się znakiem firmowym pisma. Niezwykłe miejsce w twórczości Wojciecha Plewińskiego zajmuje od 1959 roku teatr. Wówczas fotografował spektakle Teatru Rapsodycznego i rozpoczął stałą współpracę z Teatrem im. Juliusza Słowackiego i Starym Teatrem w Krakowie.Przez 40 lat sfotografował niemal wszystkie spektakle tej sceny – legendarne inscenizacje Lidii Zamkow, Konrada Swinarskiego, Andrzeja Wajdy, Jerzego Jarockiego, Zygmunta Hubnera, Józefa Szajny, Jerzego Grzegorzewskiego, Krystiana Lupy. Współpracował z teatrami całej Polski, m.in.: Teatrem STU i Ludowym w Krakowie, Studio i Narodowym w Warszawie, Polskim i Współczesnym we Wrocławiu, teatrami w Katowicach, Chorzowie, Tarnowie, Bielsku, Łodzi ,Zakopanem. Wojciech Plewiński brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granica, Był wielokrotnie nagradzany w konkursach i na wystawach fotografii. Jego zdjęcia znajdują się w kolekcjach muzealnych i prywatnych.
Anna Sobol Wejman Graficzka i malarka. Ukończyła w 1972 r. Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W grafice najczęściej posługuje się metalowymi technikami graficznymi (akwaforta, akwatinta, odprysk), uprawia także litografię. Jej prace znajdują się w kolekcjach m.in. Biblioteki Narodowej w Warszawie, The Museum of Modern Art w Nowym Jorku, Graphische Sammlung Albertina w Wiedniu oraz w prywatnych kolekcjach w wielu krajach świata.
Marek Gardulski ur. w 1952 r w Krakowie.
Członek ZPAF od 1981 roku. W latach osiemdziesiątych autor cykli "Autoportret" i "Kącik dziecięcy". Stypendysta United States Information Agency , współpracował z The International Polaroid Collection (Photokina 1990 - "Selection 5").
Na początku lat dziewięćdziesiątych zestawem "Solvay" zwrócił się ku dokumentalnej fotografii przestrzeni industrialnej. Uczestnik wystaw : "Wokół dekady - polska fotografia lat 90-tych" (Muzeum Sztuki w Łodzi), "Marzyciele i świadkowie. Fotografia Polska XX wieku" (MN w Krakowie-Arsenał), "Polska fotografia w XX wieku" – ZPAF Warszawa, "XX wiek w Fotografii Polskiej z Kolekcji muzeum Sztuki w Łodzi" (The Shoto Museum of Art – Tokyo)
Prace w kolekcjach polskich i zagranicznych.
Mieszka i pracuje w Krakowie. Nie związany z żadną grupą artystyczną.
Lidia Popiel (Linda)
Fotografka, dziennikarka, modelka. Wykładowczyni w Warszawskiej Szkole Filmowej (od 2004). Fotografią zajmuje się od 1984 roku. Jej zdjęcia znalazły się w większości magazynów i wydawnictw Pl, autorka zdjęć na okładki płyt i reklamowych, autorka licznych wystaw portretów. Prowadząca warsztaty fotograficzne i jurorka wielu konkursów foto. Redaktor naczelna fineLIFE.pl (2010-2017), PhotoCulture.pl (od 2017), Ambasadorka Polskiego Bursztynu z nominacji Prezydenta Gdańska, na liście najbardziej wpływowych kobiet Home&Market.
Konrad Karol Pollesch urodził się w 1940 r.
Uprawia portret i pejzaż, a od 1985 roku wykonuje zdjęcia w technice gumowej, co zaowocowało licznymi wystawami w kraju i zagranicą. Specjalizuje się w fotografowaniu dzieł sztuki. W latach 1987-1990 dokumentował działania teatru CRICOT 2 Tadeusza Kantora. Uczestniczył w wielu ważnych wystawach zbiorowych, jak np. "Polska współczesna fotografia artystyczna Warszawa, Wrocław 1985 r. Międzynarodowe Biennale Grafiki Kraków 1986 r. (odbitki gumowe) , "40 lat ZPAF" Warszawa 1987, "Fotografia polska 1889 - 1979"- Nowy Jork, Chicago, Paryż, Londyn, "Przemoc, seks, nostalgia" - ZPAF Warszawa 1989. Jest autorem ponad 40 wystaw indywidualnych, prezentowanych w licznych miastach w Polsce, oraz za granicą m. in. w USA, Kanadzie, Francji, Austrii, Belgii, Szwajcarii i Izraelu.
Prace K. Pollescha znajdują się w zbiorach International Center of Photography i Museum of Modern Art w Nowym Jorku, Library of Congress w Waszyngtonie, Musee d'Art et d'Histoire we Fryburgu w Szwajcarii, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Łodzi, Muzeum Narodowym we Wrocławiu, Muzeum UJ i Muzeum Fotografii w Krakowie, oraz licznych prywatnych kolekcjach w kraju i zagranicą.